Hlavní obrázek

Restaurace The Magic Budapešť, na skok k Harry Potterovi

Když jsem zjistila, že se v Budapešti nachází restaurace ve stylu Harryho Pottera, bylo jasné, že tam Krauzovi na cestách nesmí chybět. Jako velký fanoušek musím, říct, že návštěva stála opravdu za to.

Kde restauraci najdu?

Restauraci najdete na adrese Budapest, Hajós u. 25, 1065 kousek od maďarské státní opery. 

Je nutná rezervace?

Místo v restauraci jsem na doporučení raději rezervovala předem (více jak 2 měsíce) a udělala jsem dobře, na místě bylo opravdu plno a lidé bez rezervace čekali dlouhou dobu. 

Rezervaci provedete na oficiálních stránkách restaurace The Magic.

https://reservours.com/themagicbudapest/tablereservation?source=honlap

Jak to uvnitř vypadá

Restaurace je poměrně malá, v místnosti u vstupu je asi 5 stolů a bar, ve druhé místnosti s krbem je dalších 7 stolů, další místa se nacházejí ještě v patře (zde jsou i toalety). Celá restaurace je stylizována do podoby Bradavického hradu. Nechybějí zavěšené svíčky, obrazy, košťata, krb, mozkomor nebo sovy. V pozadí hraje tematická hudba a tak je atmosféra dokonalá. Restauraci The Magic ovšem ocení asi jen opravdový fanoušek Harryho Pottera, pokud vám tyto příběhy nic neříkají, jděte se najíst raději jinam :-).

Co jsme si v restauraci dali

Z magického menu jsme vybrali mini burgery, máslový ležák a Petr vyzkoušel místní pivo. Večeře nás stála 729 Kč.

Když si objednáte jakýkoliv magický drink (v našem případě to byl máslový ležák), obsluha vás poprosí o vyslovení jednoho kouzla z Harryho Pottera a poté před vás položí kotlík se suchým ledem, atmosféra z tohoto místa je pak už naprosto dokonalá. 

Pro fanoušky Harryho Pottera dále doporučujeme

Harry Potter Store New York

Návštěva Harry Potter store je splněným snem pro každého správného fanouška této kouzelnické série. Ochutnejte Máslový ležák, vyzkoušejte si hábit, projděte se po točitém schodišti, nebo si kupte jednu z kouzelnických hůlek. Kde obchod najdu a jak mají otevřeno? Harry Potter store najdeme kousek od budovy Flatiron Building na adrese...
Přečíst článek
Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme! Dejte nám vědět
Autor: Marie Krauzová

Pracuji jako pravá ruka ve společnosti 4Dent, kde se hlavně věnuji e-shopu s dentální technikou a oblečením. Baví mě cvičení, čtení, vaření a nově i hra na piano. Nejvíce mě naplňuje cestování, o své zážitky se s vámi dělím na blogu. Mým životním snem je návštěva Nového Zélandu.

Přejít nahoru