Hlavní obrázek

Parkování na letišti ve Vídni – Panda Parken

Hledáte-li cenově dostupné parkování nedaleko letiště ve Vídni, vyzkoušejte Panda Parken. Sami jsme toto parkování vyzkoušeli a můžeme jej jedině doporučit.

Jak služba funguje?

Na webových stránkách Panda Parken si zarezervujete termín, ve který zde potřebuje své auto zaparkovat. Stačí vyplnit jméno, příjmení, telefon a e-mail a rovnou se vám spočítá cena, jakou za parkovné zaplatíte.

My zde parkovali 5 dní v listopadu 2022 a parkovné nás vyšlo na 64 EUR.

  • 2x transfer na letiště 45 EUR
  • parkovné za auto 14 EUR
  • letištní poplatek 5 EUR

Na e-mail vám přijdou pokyny pro zaparkování s QR kódem, který slouží jako PIN pro vjezd na parkoviště.

Příjezd na parkoviště

Při příjezdu na parkoviště použijete QR kód z potvrzení z objednávky a zaparkujete na odstavném parkovišti (auto si pak zaměstnanci sami přeparkují dle potřeby).

V budově u parkoviště na recepci odevzdáte klíčky od auta a dostanete lísteček, který slouží jako jízdenka na letiště. Vedle recepce jsou toalety a kávovar.

Odvoz z/na letiště

Na letiště vás odveze minibus, který parkuje přímo před recepcí Panda Parken. Řidič vás vysadí před terminály 1 a 2. Na stejném místě vás zase po příletu vyzvedne.

Až budete mít vyzvednutá zavazadla, stačí kliknout na odkaz v potvrzení z objednávky a řidič pro vás na letiště dojede (než jsme vyšli z letiště, už byl řidič na místě).

Platba a vyzvednutí auta

Poté co vás řidič Panda Parken odveze zpět na jejich parkoviště, zaplatíte za parkovné v automatu vedle recepce. Po uhrazení částky se vám otevře schránka s vašimi klíčky od auta. Pak už stačí jen váš vůz najít na parkovišti a můžete odjet.

Naše hodnocení

Parkování na parkovišti Panda Parken můžeme hodnotit jedině kladně, vše proběhlo bez problémů a bez čekání.

Auto bylo navíc celý týden hlídané a tak jsme o něj nemuseli mít starost. Cena je navíc výrazně nižší než na parkovišti přímo na letišti.

*nejedná se o spolupráci

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme! Dejte nám vědět
Autor: Marie Krauzová

Pracuji jako pravá ruka ve společnosti 4Dent, kde se hlavně věnuji e-shopu s dentální technikou a oblečením. Baví mě cvičení, čtení, vaření a nově i hra na piano. Nejvíce mě naplňuje cestování, o své zážitky se s vámi dělím na blogu. Mým životním snem je návštěva Nového Zélandu.

Přejít nahoru