Článek přečtete za < 1

Hodnocení restaurace Koliba Pod Horů

Projíždíte okolo Rožnova pod Radhoštěm nebo Frenštátu pod Radhoštěm a jste hladoví? Pak zavítejte do báječné Koliby Pod Horů v údolí Rožnovské Bečvy.

Adresa: Dolní Bečva 35

Vždy když jsme na dovolené na novém místě, rádi ochutnáváme místní kuchyni. Stejně tomu tak bylo i na letní dovolené v Beskydech. Na restauraci Koliba Pod Horů jsme narazili náhodou po cestě z Rožnova pod Radhoštěm.

Valašská kuchyně a rychlá obsluha

Na menu v restauraci najdete tradiční valašská jídla a minutky. První den jsme zde ochutnali valašskou kyselici, kynuté borůvkové knedlíky a jehněčí se zelím a bramborovým knedlíkem. Jídlo nám natolik chutnalo, že jsme se druhý den vrátili znovu a vyzkoušeli formanský guláš a bryndzové halušky.

Od objednání jsme měli jídlo na stole ani ne za pět minut a to už se nám dlouho nikde nestalo, navíc obsluha byla velmi příjemná.

Za dvě hlavní jídla, polévku a dva nealko nápoje jsme zaplatili 500 Kč (i s dýškem).

Pokud se vám v Kolibě zalíbí, můžete se zde i ubytovat. Jedna noc včetně snídaně stojí pro osobu 550 Kč.

Info: Koliba má otevřeno každý den od 9 do 22 hodin.

Z koliby je to jen kousek do

Autor: Marie Krauzová

Pracuji jako holka pro všechno ve společnosti 4Dent. Hlavně se ale věnuji e-shopu s dentální technikou a oblečením. Nejvíce mě naplňuje cestování, o své zážitky se s vámi dělím na blogu. Mým životním snem je návštěva Nového Zélandu.

Scroll to Top