Hlavní obrázek

Recenze: Pension Soutěsky Hřensko

Hledáte-li romantické ubytování v menším pensionu v Českém Švýcarsku, vyzkoušejte penzion Soutěsky v Hřensku.

Poloha ubytování

Pension Soutěsky se nachází přímo u vstupu do Edmundovy soutěsky v Hřensku. Pokud plánujete projet České Švýcarsko je to výborné výchozí místo na všechny výlety. K Pravčické bráně je to odtud jen 4 km a tak se vyhnete placení drahého parkovného. 

Parkování u pensionu

Hosté pensionu mají zajištěné parkování zdarma naproti penzionu přes silnici (vyhrazené parkoviště pro penzion).

Pokoj

Rezervovali jsme si nejmenší pokoj s koupelnou, který se v pensionu nachází. Pokoj byl vybaven dvěma pohodlnými postelemi, malou TV a regálem s ramínky na oblečení.

Rezervujte si pokoj v Pensionu Soutěsky i vy.

K dispozici jsme měli ručníky a fén. Vše bylo hezky uklizeno a pokoj měl romantickou atmosféru navíc s výhledem do skal a na říčku Kamenici, která v noci hezky šuměla.

Restaurace s terasou

Pension provozuje také restauraci s terasou, kam si můžete zajít na oběd i večeři. Vaří se do 20:00. My zde strávili dva dny a stihli jsme ochutnat: segedínský guláš, vepřový guláš, převoznický talíř, smažený sýr s hranolkami, česnečku, germknödel a zmrzlinový pohár. Vše bylo výborné, obsluha příjemná.

Snídaně

V ceně ubytování jsme měli snídani, která se podávala od 08:15, to je pro nás poměrně pozdě (všude jezdíme rádi včas), ale nevadilo nám to, před snídaní jsme jeden den stihli Pravčickou bránu a druhý den Mariinu vyhlídku v Jetřichovicích.

K snídani bylo na výběr z uzenin a sýrů, zeleniny, jogurtů, pečiva, míchaných vajíček a dortu případně muffinu.

Celkové hodnocení

V pensionu Soutěsky jsme se cítili moc dobře, což ovlivnil i usměvavý personál a krásné prostředí Českého Švýcarska. 

Poměr cena/kvalita – hodnocení 10 z 10 🙂

Kam se vydat z pensionu Soutěsky?

Pravčická brána v Českém Švýcarsku

Být v Českém Švýcarsku a nenavštívit Pravčickou bránu by byla velká škoda. Vydejte se s námi k největší skalní přirozené bráně na našem kontinentu. Cestou se docela zapotíte, ale slibujeme, že to bude stát za to. Jak se k Pravčické bráně dostanu? Autobusem Autobusy jezdí z Děčína do Hřenska a...

Pravčická brána v Českém Švýcarsku Přečíst celé

Rozhledna Růženka v obci Růžová

Neobvyklá stavba rozhledny Růženka stojí v obci Růžová v Ústeckém kraji. Již z dálky na nás rozhledna působila až mimozemským dojmem, z jejího ochozu se vám naskytne krásný výhled na okolní pastviny a kopce Českého Švýcarska. Foto je pořízeno z dronu DJI Mini 3 Pro od Dron Pro Cesta na...

Rozhledna Růženka v obci Růžová Přečíst celé

Výlet na horu Děčínský Sněžník

Při krátké jarní dovolené v Českém Švýcarsku byl na našem seznamu Děčínský Sněžník. Místo doslova zrozené k fotografování. Krásný výhled na českou krajinu si nesmíte nechat ujít ani vy. Jak se tam dostanu? Autem Děčínský Sněžník leží 7 kilometrů od města Děčín. Parkovat je nejlepší na parkovišti Sněžník vedle hotelu...

Výlet na horu Děčínský Sněžník Přečíst celé

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme! Dejte nám vědět
Autor: Marie Krauzová

Pracuji jako pravá ruka ve společnosti 4Dent, kde se hlavně věnuji e-shopu s dentální technikou a oblečením. Baví mě cvičení, čtení, vaření a nově i hra na piano. Nejvíce mě naplňuje cestování, o své zážitky se s vámi dělím na blogu. Mým životním snem je návštěva Nového Zélandu.

Přejít nahoru