Hlavní obrázek

Recenze: Hotel Agri Soběšice

Hotel Agri se nachází v malé obci Soběšice v Plzeňském kraji. V srpnu 2023 jsme zde strávili dvě noci. Jak se nám v hotelu líbilo?

Kde jsem hotel rezervovala

Většinou všechna ubytování rezervuji na booking.com, ale tentokrát jsem rezervaci provedla přímo přes oficiální stránky hotelu.

Po odeslání rezervace mi volali z recepce a sdělili mi všechny potřebné informace. Ubytování jsem platila bankovním převodem předem.

Poloha hotelu

Hotel Agri se nachází v malé obci Soběšice v Plzeňském kraji. Do Jihočeského kraje a na Šumavu je to jen kousek. 

V samotné obci je jen jeden obchod, hospoda a kravín, ale v okolí narazíte na pěkné turistické stezky a cyklostezky. Do hotelu tedy doporučuji vyrazit autem, nikoliv autobusem.

Kravín se nachází nedaleko hotelu, takže je v hotelu občas cítit a musíte s tím počítat, nám osobně to nijak nevadilo.

Parkování

Parkoviště se nachází přímo před hotelem, je zde k dispozici cca 30 míst. Hotel je vybaven i nabíječkou pro elektromobily, také si zde můžete uschovat kola.

Pokoj

Měli jsme menší dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchou a TV. Pokoj byl vybaven 2 skříněmi, stolkem a dvěma křesly. K dispozici jsme měli čisté ručníky.

Fén, župan ani lednice se na pokoji nenachází.

Rezervujte si pokoj v hotelu Agri Soběšice.

Jídelna

V rámci rezervace jsme měli v ceně snídani formou bufetu. Nabídka byla dostatečná (šunky, sýry, zelenina, ovoce, jogurty, müsli, pečivo, sladké pečivo, vajíčka, mléko, káva, čaj, nápoje).

Připlatili jsme si také večeře (můžete i obědy), na výběr je vždy z jednoho teplého jídla, těstovinového salátu nebo studeného talíře. Večeře nás stála 120 Kč na osobu/den. Porce byly dostatečné a jídlo chutné, jediným mínusem byla dlouhá doba vydávání, na jídlo se čeká u okénka jako ve školní jídelně.

Terasa a bar

Bar se nachází v prvním patře vedle recepce. Zakoupit si zde můžete točené pivo, víno, birell, studené limonády, aperol a další alkohol, drobné občerstvení a horké nápoje. Drobnou nevýhodou je, že bar má na starost recepční a tedy když přijedou noví hosté, na baru si poměrně počkáte.

Vedle baru, recepce a jídelny se nachází hezká terasa se slunečníky a výhledem na Soběšice.

Wellness a vířivka

V hotelu Agri si můžete rezervovat masáž, saunu, perličkovou koupel nebo vířivku. My využili vířivku (není v ceně pobytu, rezervovali jsme telefonicky předem). 

Bazén

Velkým plusem hotelu je vnitřní vyhřívaný bazén, který jsme měli dokonce oba dva dny pobytu vždy na hodinu jen pro sebe. Bazén měří asi 15 metrů a hezky si v něm zaplavate. U bazénu a wellness jsou samozřejmě k dispozici sprchy a šatny.

Minigolf a další 

V hotelu si můžete zahrát kulečník. ping pong, zajít do fitka nebo vyzkoušet minigolf, ten jsme si zahráli my. K dispozici je 9 jamek, hole a míčky půjčují na recepci.

Celkové hodnocení

V hotelu Agri se nám líbilo, zařízení je zde starší ale funkční, všude bylo čisto a vše proběhlo tak jak jsme měli domluveno. Nejvíce jsme si užili bazén a klidnou lokalitu, kde vás doslova probouzí kohouti. 

Jediným mínusem bylo čekání na večeře, na baru a na recepci což bylo zapříčiněno nedostatkem personálu.

Kladně hodnotíme, že hotel v kuchyni využívá vlastní produkty, jako jsou brambory, mléko, vepřové a hovězí maso.

Výlety v okolí hotelu Agri

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme! Dejte nám vědět
Autor: Marie Krauzová

Pracuji jako pravá ruka ve společnosti 4Dent, kde se hlavně věnuji e-shopu s dentální technikou a oblečením. Baví mě cvičení, čtení, vaření a nově i hra na piano. Nejvíce mě naplňuje cestování, o své zážitky se s vámi dělím na blogu. Mým životním snem je návštěva Nového Zélandu.

Přejít nahoru