Hlavní obrázek

Hollywood US cars 2023 – sraz amerických aut

V červenci 2023 proběhl již šestý ročník srazu amerických vozidel v Holýšově – Hollywood US cars, na ostrově. Kromě samotných aut nás potěšil opravdu nabitý program a tématické jídlo. Akce probíhala od pátku do neděle, naše návštěva byla v hlavní programový den – v sobotu od začátku do cca 15:00.

A co je hlavní? Greta by tuhle akci milovala!

Střípky z hlavního programu

Pro mě asi nejzajímavější byly strongmanské bloky s Jiřím Tkadlčíkem, navíc s možností vyzkoušení 45 kg jednoručky na pushpress, logliftu a několika typů úchopů. Probíhal zde také pokus o světový rekord do 105 kg v logliftu (190+ kg), bohužel neúspěšně.

Kromě toho byly k vidění v rámci hlavní stage například:

  • pojídání mega-burgerů
  • cowboy shop
  • exhaust contest
  • soutěž v rodeu

Fotky aut z akce

Bez komentáře, seřazení – pokochejte se vybranými fotografiemi US vozů. Objem motorů málokdy pod 5, spíše 6 litrů. 🙂

Jídlo na akci

V nabídce byly burgery, hotdogy, hranolky, zmrzlina, churros i klasické záležitosti ve stylu langošů, bramboráků a halušek. Já šel do amerických klasik – tedy Texas BBQ hotdogu a před odchodem do burgeru, který byl jeden z nejlepších, co jsem kdy na nějaké takové akci jedl. 🙂 Ceny za burgery se pohybovaly mezi 170-200 Kč, pivo 50-70 a hotdog vyšel na 175 Kč.

Hodnocení akce

Vyšlo počasí, nebylo horko. Lidí akorát, organizace super, jídlo taktéž.

Akce na jedničku a příští rok, na prodloužené události s dvoudenním programem, se uvidíme zas.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme! Dejte nám vědět
Autor: Petr Krauz

Jsem SEO konzultant na volné noze se specializací na auto-moto a technické projekty, zakladatel Marketingové Plzně a milovník cestování. Nejraději objevuji nové lokality v Alpách, vyhýbám se vodě (a lodím) a o našich cestách se rád podělím na blogu. To je tady!

Přejít nahoru