Hlavní obrázek

Dobrodružství na střelnici v Radkovicích

O tom, že by si chtěl Petr vyzkoušet střílení, se zmínil několikrát. K narozeninám jsem mu tak koupila poukaz na zážitkovou střelbu, kterou po celé ČR pořádá dobrodruzstvinastrelnici.cz. 

Jak a kde poukaz rezervovat

Zážitkovou střelbu jsem rezervovala na webu dobrodruzstvinastrelnici.cz, kde mají na výběr z několika voucherů. Zaujal mě balíček zbraní MIX – 60 výstřelů za 3 599 Kč (2022). Voucher jsem objednala a zaplatila online kartou.

Po zaplacení mi voucher přišel na e-mail. Termín jsme rezervovali až poté co dostal Petr voucher jako dárek.

Termíny se rychle plní a tak je třeba volné místo rezervovat včas, my jsme v březnu našli vhodný termín až na konec června.

Na jaké střelnici jsme byli

Dobrodružství na střelnici má střelnice po celé České republice. Od nás jsme to měli nejblíže na střelnici do Radkovic u Nepomuku.

Střelnice dále najdete v:

  • Sokolově
  • Mostě
  • Mýtě
  • Příbrami
  • Týně nad Vltavou
  • Milovicích
  • nebo v Hodoníně

Jak to celé probíhalo

Na střelnici jsme se dostavili 15 minut před termínem. Byli jsme proškoleni jak zacházet se zbraní, podepsali jsme bezpečnostní protokol a dostali jsme sluchátka a ochranné brýle.

Poté už jsme přešli ke stanovišti pistolí a revolverů. Ujal se nás instruktor, vysvětlil nám jak máme správně zbraň držet a kam mířit.

Oba jsme si vyzkoušeli několik menších pistolí. Petr ještě střílel z nejrozšířenější pistole na světě – Glocku. 

Po střelbě z malorážek jsme se přesunuli k větším kalibrům. To už jsem střelbu přenechala jen Petrovi 🙂

Na výběr měl z nejrůznějších odstřelovaček, pušek, samopalů, či kulometů.

Poté co vyčerpáte svůj voucher, tak si můžete připlatit za další náboje. Cena za náboj se liší podle typu zbraně. Na výběr je téměř z 250 typů zbraní.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme! Dejte nám vědět
Autor: Marie Krauzová

Pracuji jako pravá ruka ve společnosti 4Dent, kde se hlavně věnuji e-shopu s dentální technikou a oblečením. Baví mě cvičení, čtení, vaření a nově i hra na piano. Nejvíce mě naplňuje cestování, o své zážitky se s vámi dělím na blogu. Mým životním snem je návštěva Nového Zélandu.

Přejít nahoru